• Ingen minimums ordre• Levering DK dag til dag• Levering GL & udland 2-5 dage• Fragt beregnes ved kassen


WEBSHOP KUNDESERVICE:

Mail:info@great-greenland.gl 
Tlf: +45 23 29 93 42



Hovedkontor GL & DK   Great Greenland Butikker
  Great Greenland A/S
Havnevej B-1274, Postboks 519
3920 Qaqortoq
Grønland
Tlf: +299 64 24 33
Fax: +299 64 29 33
E-mail: info@great-greenland.gl 
    Butik & Garveri Grønland
Havnevej B-1274, Postboks 519
3920 Qaqortoq
Grønland
Tlf: +299 64 71 23

Åben for besøg hverdage 10-16 (Særligt åbent ved besøg af krydstogtskibe)
         
  Great Greenland International
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42
info@great-greenland.gl
    Butik & Showroom Danmark
Smedeland 10
2600 Glostrup
Danmark
Tlf: +45 23 29 93 42

Åben for besøg hverdage ml. 9-15. (Eller efter særlig aftale med personale)
Ledelse for GG
 
        
  Direktør for Great Greenland

Preben Møller
Tlf: +299 64 71 24
E-mail:preben@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Salg og Marketing

Daglig Leder Great Greenland, Danmark.
International Salg & Marketingschef
Marie Larsen
Tlf: +45 23 29 93 42

E-mail: marie@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Visitor Center i GL

Aviaja Holm Jensen
Tlf: +299 64 71 27
E-mail:aviaja@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Key Account Manager

Jacqline Negosanti
Tlf: +45 29 39 62 92
E-mail: jacqueline@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Bogholderi

Regnskabschef


Lars Løftgaard
Tlf DK: +45 27 15 84 88
Tlf GL: +299 53 97 70
Email: larsl@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Key Account Manager

Regine Møller
Tlf: +45 23 29 93 62
E-mail: regine@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Bogholderi

Thora Hjalgrimson
Tlf: +299 64 71 20

Fax: +299 64 29 33
Email: thora@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Global Product Manager

Michelle Nygaard
Tel: +45 22 53 57 52
michelle@great-greenland.gl
GGI, Danmark
         
  Indhandling

Indhandlingsleder
Alfred Rasmussen
Tlf: +299 64 24 33
E-mail: alfred@great-greenland.gl
GG, Grønland
    Løngarvning

Produktionsleder
Isak Jensen
Tlf: +299 64 24 33
E-mail: isak@great-greenland.gl
GG, Grønland
         
  Indhandling Bogføring

Ketzia Markussen Permien
Tlf.: +299 64 71 07
E-mail: ketzia@great-greenland.gl
GG, Grønland
   
@Greatgreenland
 
Great Greenland international
Der er ingen produkter i denne kategori.